Tady jste

O projektu

Internetový magazín MaxiHokej.cz je zaměřen pouze na témata z prostředí ledního hokeje a všeho, co se k němu váže. Cílem je, aby se čtenář dočetl zajímavé příběhy a to, co na ostatních českých webech nenajde. Originalitou webu je grafické pojetí, které se zcela odlišuje od ostatních hokejových webů. MaxiHokej.cz naopak neslouží jako web s aktuálními výsledky a tabulkami.

“MaxiHokej.cz, maximální hokejové zajímavosti!”

Lukáš Jůdl o projektu: “Celé mě to napadlo, když jsem dočetl knihu Rusko, země neomezených možností – Bernd Brückler, ve které rakouský brankář popisuje svůj hokejový i mimo hokejový život. Chtěl jsem takovéto příběhy objevovat u českých i některých zahraničních hráčů. Co se týče grafiky, cílem bylo se odlišit na první pohled od ostatních webů.”

Chcete nás citovat?

V případě zájmu o citování původních článků či rozhovorů prosíme, aby byl v takových případech vždy uveden zdroj www.maxihokej.cz, děkujeme za toto respektování.

Věříme, že se vám tento projekt bude líbit a že si sem vždy rádi najdete cestu. Vaše přízeň a zájem je to hlavní, proč MaxiHokej.cz vznikl.

Důležitá poznámka: Nejedná se o komerční web.